Temat: Odżywki na rzeźbę

Wiadomo, że każdy chciałby mieć dobry wygląd, tzw. "rzeźbę".

Jakie odżywki polecacie na rzeźbę?

2

Odp: Odżywki na rzeźbę

Wygląda na to , że lepiej rzeźbić w naturalny soposób ;-)

3

Siema
nie wiem jak u ciebie ale na mnie najlepiej działa HMB,efekty widoczne były u mnie już po ok 2 tyg.treningu.W Katowicach gdzieś na Staromiejskiej jest nowo otwarty sklep z odżywkami kumpel mowił że wybór jest ok i info też na każdy temat.
Pozdro

4

Też to biorę. spoko. jak na razie fajne efekty po ok. 4 tyg.

Wszystko zależy jak bardzo chcesz rozbudować zestaw - czy to ma być jest jeden suplement, czy może kompletny zestaw....
Może składać się z :
- termogenika - który będzie, razem z treningiem rozbijał tkankę tłuszczową ;
- karnityny - która będzie "uwolnione cząsteczki tłuszczu" transportować do miejsc w komórkach gdzie zostaną "zamienione" w energię ;
- zwykłego fat burnera - tak jak termogenik spala tkankę tłuszczową którą już mamy, tak fat burner wyłapuje tłuszcz z posiłków aby ponownie się nie odłożył ;
- HMB - które ma zarówno działanie redukcyjne jak i antykataboliczne - czyli będzie spalać tłuszcz i osłaniać tk. mięśniową przed redukcją - co jest bardzo istotne ;
- CLA - likwiduje komórki tłuszczowe i zapobiega powstawaniu nowych ;
- odżywka białkowa o dużej dynamice działania, czyli wysokiej przyswajalności biologicznej BV - przyjmowana w postaci bomb białkowych będzie przyspieszać metabolizm - czyli białko nie tylko buduje ale przyjmowane w innym schemacie również rzeźbi !!!
- jest jeszcze chrom, chitosan, błonnik, itd.... - ale wymienione są najważniejsze